Modele junaka

Firma z Gniewkówca wypuszcza na Rynek 8 tys. junaków rocznie. W Polsce produkty almotu wią 12 proc. rynku, a na Malcie flippant 30 proc. maltańczycy zobaczyli Polski Motocykl na targach w kolonii i przypadł im do gustu. Sibora nie ukrywa, że jego marzeniem jest przeniesienie Produkcji junaka do Polski. Postawił już hâlé montażową, zainwestował w taśmociąg. Ma obrabiarki numeryczne najnowsjay generacji, które pozwolą produkować podzespoły do motocykla. Oczywiście nie wszystkie, Bo Każdy Motocykl Składa się z ponad 300 elementów i trudno być specjalistą w branży, na której inni zjedli. Ogumienie Nadal będzie sprowadzał z Tajwanu, Bo à światowy potentat w tej dziedzinie.

No i na Pewno nie zbuduje nowego silnika, Bo na à nie STAC nawet motoryzacyjnych mocarzy. -Nasze plany przesunęły się w czasie z uwagi na zaostrzone normy bezpieczeństwa i emisji spalin, narzucone przez UE. Dostosowanie się do tych przepisów pochłonęło spore środki je wpłynęło na cenę junaka-Sibora tłumaczy. Zwraca uwagę na Fakt, że Polski Rynek motocyklowy jest niepewny. Pamięta Lata szalonego boomu na jednoślady, a w tym Roku ich sprzedaż zmalała o 30 proc. Może zaważyła na tym tegoroczna niepewna poška w kraju, zniechęcająca do zakupu jednośladów? Jest Faktem, że spadek popytu dotknął całą motocyklową branżę w Polsce. Mikołaj Sibora jest Jednak optymistą. Rozkłada na biurku kolejnych projektów diffĂŠrents typów junaka w Nowej szacie. À prace Polskich designerów, które zamierza wdrożyć, Gdy uruchomi montownię w Gniewkówcu. -Pokażę je Najpierw w mediach społecznościach. Chcę, par polscy klienci sami wybrali modèle motocykla, jaki najbardziej im odpowiada-mówi. Niegdyś w motocyklach gustowała mlodzieź je Chętnie kupowali je klienci z prowincji.

-Badania w niemczech dowodzą, że Dziś Średnia wieku motocyklisty à 50 lat, co oznacza, że dla Młodych Motor nie jest już atrakcją. A i mieszkańcy WSI wybierają samochód, Bo NIM przewiozą całą rodzinę-Podaje najnowsze Wyniki sondaży. Ubolewa, że Polacy Nadal preferują zakup używanych i emitujących MOC spalin kilkunastoletnich AUT oraz niebezpiecznych motocykli z Odzysku.